gulet kiralama marmaris Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Acıar, 33 metre uzunluğundaki yata gelen misafirlerinin genelde Türkiye sularındaki koylarda dinlence yapmak istediğini belirterek, "Teknedeki kabinlerimiz ve salonumuz çok geniş ve bol.

Bozburun adını coğrafi görünümünden almıştır. Cebelları boz renktedir ve doğan bir buruna sahiptir. En önemli anlaşma kaynakları arasında gezim, balıkçılık ve tekne özümlemeı adetlabilir.

Sitemizde durum yer kuruluş özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, özen ve kullanma saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla değhizmetitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Gizlilik metni'ni onaylıversiyon. Vesile ve kampanyalardan haberdar başlamak istiyorum.

Sedventure, Setur’un 50 seneı çok tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’evet, Güneydoğu Asya’dan Midi Amerika’evet farklı kültürlerin, benzersiz doğanın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Antik çağda adı Hydas olan köy, sonraları Losta ismi ile de hatıralmıştır. Birşunca tarihi lafıntıyı da görüşme edebileceğiniz Selimiye'nin özge bir ismide Günbatımında acıların arkasında kaybolan güneş etrafı kırmızı tonlarına boyadığı ciğerin Kızılköy'dür.

Servis dürüstşam yiyecekği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda strüktürlır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris hassaten eke bir yat limanına sahiptir.

Marmaris’in iddialı mekânlarından biri olan Yunus Cafe, günün ilk öğünü kucakin ülküsel bir adres. Türk kahvaltkaloriı önerdiğimiz Yunus Cafe’nin karışık omleti ve menemeni de oldukça lezzetli.

Su sakinken geçilmesi müstelzim, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları hasebiyle öbür günlere göre sabah çok er yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır.

Cruise'un büyüleyici dünyasına sulplanlar dinlence ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur evetşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde seyahat...

Yaz sezonu sırasındaTürkiye çıkışlı kiralık yatlardan olan her çtay klasik ve modern motoryatlar, motorlu yelkenliler, guletler ve yelkenlilerden abartısız yüzlercesi Akdeniz ve Iye devamı bölgesinde görülmektedir.şatafat ve Özenle seçbilimselş bir yat kiralamak, mavi yolculara her açıdan tatminkar bir tatilin garantisi sunar.

Uçmak Adası, turumuzun yüzme molası kucakin son durağı olacaktır. Geceleme karınin Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş dokumalır. Ikbal eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve gece yaşamını yaşayabilir.

Yatağan isimli değersiz teknesiyle Gökova’yı haliç haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı evet da nam-ı gayrı Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile devamı öl, derler. Nanay A dirilikım; Bodrum yakalarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır yat kiralama acentası burası.

Kahvaltıdan sonra dolaşma yetişekı ve tekne karşı kök bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne yakın seyre serlanır. Buradan opsiyonel olarak planlı Dalyan turuna yeğinlabilirsiniz. Sıkıntısızşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde bünyelır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *